Wie is wie

Het Museum Plantin-Moretus heeft een veertigtal medewerkers. Zij zorgen voor de optimale werking van dit unieke werelderfgoed.

Directie

Iris Kockelbergh: directeur
iris.kockelbergh@antwerpen.be

Jan Haveneers: administratie
​jan.haveneers@antwerpen.be

Viviane De Keersmaecker: administratie
viviane.dekeersmaecker@antwerpen.be

Conservatorenteam

Dirk Imhof: conservator Boeken en Archief
dirk.imhof@antwerpen.be

Marijke Hellemans: conservator Prentenkabinet
marijke.hellemans@antwerpen.be

Virginie D'haene: assistent-conservator Prentenkabinet
virginie.dhaene@antwerpen.be

Werner van Hoof: conservator Historisch huis
werner.vanhoof@antwerpen.be

Joost Depuydt: conservator typografische en technische collecties
joost.depuydt@antwerpen.be

Kristof Selleslach: archivaris
kristof.selleslach@antwerpen.be

Publieksteam

Odette Peterink
odette.peterink@antwerpen.be

Vera Nys
vera.nys@antwerpen.be

Bibliotheken en leeszaal

Marc Cauwenbergh: vakbibliotheek
marc.cauwenbergh@antwerpen.be

Jan De Bruyn: museumbibliotheek en leeszaal
jan.debruyn@antwerpen.be

Nico De Brabander: museumbibiliotheek en leeszaal
nico.debrabander@antwerpen.be

Kris Geysen: museumbibliotheek
kris.geysen@antwerpen.be

Bruikleenadministratie

Patricia Kolsteeg
patricia.kolsteeg@antwerpen.be

Typografische collecties

Guy Hutsebaut
guy.hutsebaut@antwerpen.be

Dina Lavrova
dina.lavrova@antwerpen.be

John Wygers
john.wygers@antwerpen.be

Verzamelingen toegepaste kunst

Pierre Meulepas
pierre.meulepas@antwerpen.be

Communicatie, marketing en pers

Anneleen Decraene
anneleen.decraene@antwerpen.be

Freya Van Wijnsberghe
freya.vanwijnsberghe@antwerpen.be

Mieke Vervoort
​mieke.vervoort@antwerpen.be

Museum Plantin-Moretus
Unesco werelderfgoed

Meld je aan voor onze nieuwsbrief