Wie is wie

Het Museum Plantin-Moretus heeft een veertigtal medewerkers. Zij zorgen voor de optimale werking van dit unieke werelderfgoed.

Directie

Iris Kockelbergh: directeur
iris.kockelbergh@antwerpen.be

Viviane De Keersmaecker: administratie
viviane.dekeersmaecker@antwerpen.be

Jan Haveneers: administratie
​jan.haveneers@antwerpen.be

Patricia Kolsteeg: gebouwbeheer
patricia.kolsteeg@antwerpen.be

Danny Guetens: veiligheidschef
danny.guetens@antwerpen.be

Collecties

Dirk Imhof: conservator Boeken en Archief
dirk.imhof@antwerpen.be

Kris Geysen: adjunct-conservator Boeken en Archief
kris.geysen@antwerpen.be

Marijke Hellemans: conservator Prentenkabinet
marijke.hellemans@antwerpen.be

Virginie D'haene: adjunct-conservator Prentenkabinet
virginie.dhaene@antwerpen.be

Vera Nys: conservator Historisch huis
vera.nys@antwerpen.be

Joost Depuydt: conservator typografische en technische collecties
joost.depuydt@antwerpen.be

Kristof Selleslach: archivaris
kristof.selleslach@antwerpen.be

Anneleen Decraene: collectiebeheerder
anneleen.decraene@antwerpen.be

Jolanta Gwarek: bruikleenadministratie
jolanta.gwarek@antwerpen.be

Dina Lavrova: digitalisering
dina.lavrova@antwerpen.be

Publieksteam

Odette Peterink
odette.peterink@antwerpen.be

Elisabeth Hendrikx
elisabeth.hendrikx@antwerpen.be

Bibliotheken en leeszaal

Nico De Brabander: museumbibiliotheek en leeszaal
nico.debrabander@antwerpen.be

Tom Thys: museumbibliotheek en leeszaal
tom.thys@antwerpen.be

Communicatie, marketing en pers

Karen Werkhoven
karen.werkhoven@antwerpen.be

Freya Van Wijnsberghe
freya.vanwijnsberghe@antwerpen.be

Mieke Vervoort
​mieke.vervoort@antwerpen.be

Onthaal

Christina Van Damme
christina.vandamme@antwerpen.be

Staf Saerens
staf.saerens@antwerpen.be

Kris Van der Heyden
kris.vanderheyden2@antwerpen.be

Museum Plantin-Moretus
Unesco werelderfgoed

Meld je aan voor onze nieuwsbrief