Wie is wie

Het Museum Plantin-Moretus heeft een veertigtal medewerkers. Zij zorgen voor de optimale werking van dit unieke werelderfgoed.

Directie

Iris Kockelbergh: directeur
iris.kockelbergh@stad.antwerpen.be

Jan Haveneers: administratie
​jan.haveneers@stad.antwerpen.be

Viviane De Keersmaecker: administratie
viviane.dekeersmaecker@stad.antwerpen.be

Conservatorenteam

Marijke Hellemans: conservator Prentenkabinet
marijke.hellemans@stad.antwerpen.be

Dirk Imhof: conservator Boeken en Archief
​dirk.imhof@stad.antwerpen.be

Werner Van Hoof: conservator Historisch huis
werner.vanhoof@stad.antwerpen.be

Publieksteam

Odette Peterink
odette.peterink@stad.antwerpen.be

Vera Nys
vera.nys@stad.antwerpen.be

Griet Claerhout
griet.claerhout@stad.antwerpen.be

Bibliotheken en leeszaal

Marc Cauwenbergh: vakbibliotheek
marc.cauwenbergh@stad.antwerpen.be

Jan De Bruyn: museumbibliotheek en leeszaal
jan.debruyn@stad.antwerpen.be

Nico De Brabander: museumbibiliotheek en leeszaal
nico.debrabander@stad.antwerpen.be

Kristof Selleslach: museumbibliotheek
kristof.selleslach@stad.antwerpen.be

Kris Geysen: museumbibliotheek
kris.geysen@stad.antwerpen.be

Bruikleenadministratie

Patricia Kolsteeg
patricia.kolsteeg@stad.antwerpen.be

Typografische collecties

Guy Hutsebaut
guy.hutsebaut@stad.antwerpen.be

Dina Lavrova
dina.lavrova@stad.antwerpen.be

John Wygers
john.wygers@stad.antwerpen.be

Verzamelingen toegepaste kunst

Pierre Meulepas
pierre.meulepas@stad.antwerpen.be

Collectieregistratie Prentenkabinet

Jeroen De Meester
jeroen.demeester@stad.antwerpen.be

Communicatie, marketing en pers

Anneleen Decraene
anneleen.decraene@stad.antwerpen.be

Mieke Vervoort
​mieke.vervoort@stad.antwerpen.be

Museum Plantin-Moretus
Unesco werelderfgoed

Meld je aan voor onze nieuwsbrief